1 jaar Down Under

Status
Niet open voor verdere reacties.

annlies

New Member
Hey,

Ik ben Annelies (25j) en zal op 30 juni voor een jaartje naar Australië vertrekken. Het plan is om daar een auto te kopen en af en toe wat te werken. Voorlopig zou ik vanuit Darwin vertrekken, maar de route ligt nog niet vast. Er valt zoveel te ontdekken dat ik niet goed weet waar eerst naartoe :smile: Nieuw-Zeeland staat natuurlijk ook op mijn to-do lijstje.
iedereen die geïnteresseerd is om (tijdelijk) mee te reizen mag gerust een mailtje sturen naar: [email protected]
Groetjes
Annelies
 
Misschien komen we elkaar nog wel tegen :smile:
Ik vertrek half december pas voor 1 jaar.
 
ja ik heb je route al eens bekeken, ziet er goed uit!!
jammer genoeg zou het voor mij steeds in de verkeerde periode zijn :frown:

Annelies
 
Ik pik na een zijstapje Zuid-Afrika mijn campervan half juli terug op in Melbourne om dan via Adelaide en Alice Springs naar Darwin te rijden. Vervolg is dan via Kimberleys en Broome naar Perth. Misschien komen we elkaar wel tegen als onze wegen kruisen.

Tip: reis zoveel mogelijk alleen, zelfs als vrouw. Zag er eerst ook tegenop, maar de ervaring is zoveel intenser en avontuurlijker. Nu kan ik zelfs niet meer langere tijd met anderen samenreizen ;-) Te gewoon alleen!

Greetz en mssn tot ontmoets,
Toby
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan