Deze berichten zijn al wat ouder, dus ik vroeg me af of er al wat afgesproken is of de zoektocht naar reispartners nog verder gezet wordt?
Ik zoek ook (een) reispartner(s) voor september (heb de eerste drie weken vakantie gepland maar niets om handen).
Ik zoek het dit jaar eerder low budget, dus wellicht binnen Europa (bv Oost-Europa is lekker goedkoop en fantastisch om in te reizen - of Zuid-Spanje wil ik ook nog wel doen).
Ik ben 28j en heb wel al wat reiservaring, maar de stap zetten om het alleen te doen is mij wat groot
Ik hou niet zo van strandvakanties, ik wil graag dingen zien en bezoeken als ik op reis ga, en de lokale pinten uitproberen ;-)
Ik heb ondertussen een groepsreis gepland met het reisagentschap Joker, een rondreis in Hongarije van 1 tem 14 september. Er is nog plaats vrij als je mee wilt ;o)
Anders, veel succes met het vinden van reisgenoten!!
Nog mensen eind augustus/begin september richting Zuid-Oost-Azië?
Ik zou landen in Bangkok, stukje Thailand zien om dan door te reizen naar Cambodja.
Ik heb 3 weken tijd, ben 26 jr uit Antwerpen.
Ik hoor het wel,