Dit is een pagina geoptimaliseerd voor mobiel gebruik die snel laadt, klik hier voor naar de originele pagina te gaan.

Deze zomer stortten al 30 stuntende jongeren van balkon op Mallorca en Ibiza

Fred.

Administrator
Forumleiding
Travel Advisor
Op Mallorca en Ibiza zjin deze zomer al 30 jonge toeristen van hun balkon gedonderd terwijl ze naar een ander balkon of in het zwembad wilden springen. Vier slachtoffers kwamen daarbij om.


De meeste ongelukken gebeuren in benevelde toestand.

Het zogenaamde 'balconing' gaat meestal gepaard met alcohol- en druggebruik. Vaak keren de jongeren uitgelaten terug van een bezoek aan een plaatselijke discotheek, waarna ze in het hotel door vrienden worden uitgedaagd om te laten zien hoe "moedig" ze zijn.

De slachtoffers zijn overwegend Britten tussen 18 en 25 jaar oud, maar ook Duitsers en Spanjaarden laten zich niet onbetuigd. "Wegens het gebruik van alcohol en/of drugs, hebben ze totaal geen besef van gevaar meer", zegt spoedarts María Angeles Leciñena. (dpa/sam)

bron : Het Laatste Nieuws
 
Cookies zijn vereist om deze site te gebruiken. Je moet ze accepteren om de site te blijven gebruiken. Leer meer...