Ben je minimum 18 en maximum 30 jaar? Heb je zin om kinderen, tieners of jongeren met autisme en een verstandelijke beperking een hartverwarmende vakantie te bezorgen? Dan zoeken we jou!
We zoeken voor onze vakantie van 9-17 juli in Hoogstraten enthousiaste begeleiders. Je begeleidt 1 deelnemer en doet ook de meeste activiteiten per twee. Daarnaast zijn er ook een aantal groepsactiviteiten en uitstappen gepland. Naast de activiteiten, sta je ook in voor de verzorging van jouw deelnemer. Elke avond zorgen we voor ontspanning voor de begeleiders. Swingende singstar of toch liever een rustig gezelschapsspel, er is voor elk wat wils.
Ervaring is niet vereist, je wordt op vakantie ondersteund door ervaren leefgroepverantwoordelijken en je krijgt ook een vorming vooraf. Eén ding weet je zeker, dit wordt een onvergetelijke ervaring!