Wandeling op Wapenstilstand
Vandaag trekken we richting Geel, waar we de Belse bossen gaan verkennen. De wandeling loodst je langs bijzondere stukken natuur en verbazend stille plekjes.De bossen van Bel bevinden zich op het grensgebied tussen Geel, Mol en Meerhout. Kenmerkend voor dit landschap zijn de landduinen die her en der opduiken. Het gaat om restanten van oeroude stuifduinen. Sommige zijn enkele tientallen meter hoog, andere zijn minder gemakkelijk te herkennen. In tegenstelling tot vele andere gebieden is het gebied toegankelijk voor iedereen, mits respect voor natuur en omgeving.Wil je graag meegaan, stuur een mailtje naar
lagom.leva@gmail.com met je naam en gsm nummer.Na inschrijving krijg je alle gegevens doorgestuurd (afspraakplaats enz.)
LEVA, (Zweeds voor 'Leven'), is een jonge dynamische wandel, foto - en fietsgroep.We organiseren vooral daguitstappen, weekenduitstappen, voor- namiddagwandelingen in Belgie en de omliggende landen. Zowel lange als korte wandelingen en fietstochten alsook fotografieuitstappen. Tijdens het wandelen zullen we af en toe een een beetje cultuur opsnuiven. Bij sommige wandelingen nemen we ook gewoon eens de tijd om stil te staan en te genieten van het landschap, tijd om foto's te kunnen nemen.Wil je je vrije tijd niet alleen doorbrengen, maar samen met andere mensen activiteiten doen sluit je dan aan bij onze vereniging.Zowel mannen als vrouwen 20 + 30+ max 45j) zijn welkomDe vriendschappelijk sfeer en respect voor ieders eigenheid is de sterkste troef van onze vereniging.Sluit je aan, en je bent nooit meer alleen op pad. Er is altijd wel iemand waar je een leuk praatje mee kan doen.Ben je niet zo een prater, laat je dan meeslepen door de dynamiek van de anderen.Vragen? Wens je je voor een activiteit in te schrijven:
lagom.leva@gmail.com