Hi, ik ben 35 en wil graag vr enkele dagen op bezoek in tenerife! Een van mijn ex-collega's wil mss wel een avondje met ons gaan eten
Anders kan Kroatië of Turkije ook nog. Eerste helft van sept, bij voorkeur, mr nog licht bespreekbaar
Zou wsc alles apart boeken want via de reisorganisaties kost 't nogal....
Heyla, ik zou in de eerste helft van sept willen gaan mss moeten we eens e nm of avondje afspreken om mekaar te leren kennen en te zien wat en wanneer concreet? is makkelijker dan via een forum?
Zou zaterdag aanstaande lukken voor jullie bv? In de namiidag of avond? Zondag zal wsc nie lukken voor mij... we kunnen in brugge of kortrijk afspreken naargelang ieders voorkeur?
Hallo Nelleke, ik kan helaas morgen middag en zondagnamiddag niet afspreken, ik moet werken. Ook ga ik 's avonds niet meer naar Brugge rijden, sta op zondagmorgen met de vroege.
Ik woon Oudenaarde. Als An wel wil afspreken, doe maar ... ik hoor het wel.