Dit is een pagina geoptimaliseerd voor mobiel gebruik die snel laadt, klik hier voor naar de originele pagina te gaan.

Reisgenoot Namibie en Botswana Oktober 23

Status
Niet open voor verdere reacties.

Antis

New Member
Hallo lieve medereislustigen,

Ik zoek samen met mijn vriendin Anoek en Vriend Tom een vierde reisgenoot voor een schitterende rondreis door Namibië en Botswana. Er ligt al iets van een plan maar niks is nog vast.

Vertrek rond : 6-8 oktober 2023
Retour: 10-12 november 2023

Plan: eerste week vrijwilligerswerk via Naankuse bij de rangers die de neushoorns beschermen. Hierna met 4x4 en tent het land door en de oversteek naar Botswana. Victoria falls staat helaas droog.

Wat zoeken wij voor reisgenoot?
Wij zoeken een rustige man of vrouw tussen de 25 en 55 die het liefste in het bezit is van een rijbewijs. Affiniteit heeft met dieren. Houd van een drankje maar er geen zuip en feest vakantie van wil maken. Het niet erg vind om vies te worden of wat minder luxe te ervaren. Maar bovenal respect heeft voor zijn medemens en net als ons helemaal verliefd is op Afrika en met ons op avontuur wil.

Kosten ongeveer 4500 voor 4.5 week. Vertrek Schiphol.

We komen graag met je in contact. Liefs Antissa, Anoek en Tom
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Cookies zijn vereist om deze site te gebruiken. Je moet ze accepteren om de site te blijven gebruiken. Leer meer...