Dit is een pagina geoptimaliseerd voor mobiel gebruik die snel laadt, klik hier voor naar de originele pagina te gaan.

Reisgenoot zomer 2016

Status
Niet open voor verdere reacties.

Liessn

New Member
Ik zoek een reisgenoot rond 20-30 jaar om rond te trekken in de periode van 15 juli- 15 augustus. Ik wil graag een actieve, avontuurlijke en low budget vakantie. Waar naar toe kunnen we samen bespreken. Ik ben zelf 24 jaar, sportief en sociaal. Ik ben leerkracht maar mijn vrienden kunnen niet zoveel verlof nemen in de zomervakantie.
 
Hoi, ik neem deze zomer 3 maanden loopbaanonderbreking. In september ga ik naar Canada. Juli/aug ligt nog niet echt vast, dus eventueel heb ik wel interesse om mee te reizen. Ik hou zelf ook van een actieve vakantie, bestemming is ondergeschikt.
Ik ben 30 jaar en woon te Antwerpen. Mijn e-mail: 2012transitie@gmail.com
 
Heee, ben je nog steeds op zoek naar iemand om een reis mee te maken?
Ik ben 24 jaar en woon en doe een opleiding voor lerares in het basisonderwijs in Zweden. Zou heel graag een avontuur willen beleven deze zomer en ben daarom ook op zoek naar iemand om een reis mee te maken. Weet nog niet waarheen, maar zolang ik nieuwe mensen kan ontmoeten, actief kan zijn en uitjes kan maken, ben ik tevreden.

Hoe lang zou je ongeveer weg willen gaan? En wat vind je een prettige manier van reizen? Trein, vliegtuig, liften, auto?
Ik hou van muziek, sport, lezen en van koken.

Hoop wat van je te horen

Groetjes,
Esmee
 
hallo,
ik had me ingeschreven voor een 29 daagse reis naar vietnam maar kreeg gisteren de bevestiging dat deze niet doorgaat want ik ben de enige deelnemer. heb uren gezocht naar een gelijkaardige groepsreis, maar die is er niet.
gisterenavond heb ik dan maar een vliegtuigticket geboekt naar vietnam.
ik vertrek op 7 juli, kom toe op 8 juli en mag dan een week gaan werken als vrijwilliger (ong 500 euro voor die week, heel duur maar in mijn ogen een fantastische ervaring waar ik al heel lang van droom) in een NP in Ho chi min (project met apen. heb de goedkeuring enkele dagen geleden gekregen) in vietnam, daarna ga ik vietnam rondtrekken. ik denk dat een maand meer dan genoeg is om het land te bekijken. op 13 aug heb ik een vlucht terug van Hanoi naar brussel.
ik wil alles uit een dag halen (dus zeker niet uitslapen tot de middag), hou van cultuur, natuur,...ik ben gek op fotograferen en maak dus heel wat foto's (van de natuur, lokale mensen, kinderen, dieren,... en ook mezelf en reismaatjes natuurlijk) ik hou niet van uitgaan, maar het stoort me niet dat reismaten dat doen en ik op de avond alleen op de kamer ben en een boek lees of wat tater met andere toeristen.
voor mij geen dure hotels, wel backpackers, jeugdherbergen, dorms... als ik met twee reis, kan een goedkope kamer met eigen badkamer evenzeer. na enkele nachten goedkoop kan er ook wel eens een duurdere nacht af. of bv een exursie ter plaatse geboekt met overnachting inbegrepen kan zeker. ik kijk een beetje wat het beste uitkomt.
ik boek niets op voorhand, behalve de eerste nacht en de vliegreis heen en terug.
ter plaatse is openbaar vervoer voor mij het ideale, of gedeeld taxirijden (kan met lokale of met andere toeristen.
ik heb al heel wat ervaring in het reizen: indonesie, maleisie en myanmar heb ik samen met een vriendin gedaan en zelf in elkaar gestoken. ook won ik de hoofdprijs voor een reisverslag van myanmar.
heb je zin om eens af te spreken en eens te bekijken wat kan en niet, laat het me weten... ik woon in grimbergen, tegen brussel
ik kijk erg uit naar een vakantiemaatje (had er eentje maar is nu reisbegeleider geworden en gaat deze zomer voor het eerst als reisbegeleider op pad, mijn ander reismaatje heeft geen vakantie) ikzelf werk als opv in een internaat en heb alle schoolvakanties. maar ik ga één keer per jaar deftig op reis en dat is de zomer voor mij.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Cookies zijn vereist om deze site te gebruiken. Je moet ze accepteren om de site te blijven gebruiken. Leer meer...