Reisgenoot Zuid-Amerika periode mei-juni 2017

Status
Niet open voor verdere reacties.

Jumbobaboon

New Member
Hoi allemaal!

Ik ben Jeroen, 24 jaar oud en op zoek naar een avontuurlijke reisgenoot voor een backpack/trekking vakantie in Zuid-Amerika voor de periode mei-juni 2017.

Momenteel ben ik bezig met het voltooien van mijn masteropleiding en verwacht ergens midden april klaar te zijn. Daarna zou ik graag 6-8 weken rondtrekken in Zuid-Amerika waarbij Ecuador (incl. Galapagos eilanden), Peru(o.a. Machu Picchu!), Bolivia(zoutvlakten, lake titicaca) en Chili(Valparaiso, Santiago) op mijn bucket list staan. Andere ideeën zijn uiteraard welkom!

Zelf heb ik een studentenbudget ter beschikking ;) en wil graag low-cost overnachten in hostels/tenten/lodges en zoveel mogelijk dure interne vluchten vermijden.

Ben jij fysiek sterk en avontuurlijk en heb je soortgelijke plannen of interesses dan hoor ik dat graag.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan