Reisgenoten gezocht eind Augustus/begin September

Status
Niet open voor verdere reacties.

Veetepeteet

New Member
Hallo,
Ik ben Veerle, 36 jaar, en ben op zoek naar een of meerdere reisgenoten voor een spontane trip eind Augustus /begin September. Auto of vliegtuig maakt niet zoveel uit. Ik ben redelijk actief (wandelen, via ferrata, bergen, windsurf, duiken, etc.) en ga graag de natuur in. Ijsland lijkt me tof, of de noordelijke landen (Kiruna, Zweden), of ergens de bergen in, of ergens een strand (duiken, snorkelen).
Groetjes,
Veerle
 
Hoi Veerle,

Ik ben Veerle, 34 jaar :-)

Ik zoek ook een reisgezel voor een last-minute reisje eind aug/begin sep (heb verlof van27Aug-11Sep). Zelf ben ik wel meer een "zon, zee strand, palmbomen, marktje, stadje, cocktailtje'-type dus laat maar weten of je dat ook iets zegt.

Ik had een last minute gezien om een weekje naar Benidorm te gaan (420-520Euro voor een week all-incl.), maar misschien is dat niet actief genoeg voor jou.
Laat maar weten of dit je iets zegt :-)

Groetjes,

Veerle
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan