Hallo,
Mijn naam is Maaike en ik ben 20 jaar. Ik doe momenteel een opleiding die volgend jaar maart ten einde loopt en dan zou ik vanaf april graag mijn reis door Azië willen beginnen.
Ik zou de landen China, Thailand, Japan en Maleisië sowieso willen bezoeken, maar concrete plannen over welke steden en landen daar omheen ik nog wil aandoen staat nog niet vast. Ik sta open voor alles!
Ik zou graag backpackend te werk gaan en mogelijk zelfs gebruik willen maken van de CouchSurf ervaring.
Mijn budget zal rond de 3.000 euro liggen.
Ik heb ervaring in reizen, maar voorheen heb ik voornamelijk in Hotels gelogeerd. Nu wil ik graag de avontuurlijke kant op.
De talen die ik spreek zijn Nederlands, Engels, Spaans en een klein beetje Duits. Ik hoop dat mijn reisgenootje mij misschien zou kunnen aanvullen met andere talen...(A) (Zo niet, dan redden we het ook wel hoor!)
Als iemand interesse heeft en de zelfde passie voor reizen heeft als ik, dan zou ik graag een x willen meeten en kijken of het klikt. Het lijkt mij erg leuk om met een leuk, gezellig en sociaal persoon op pad te gaan en kijk dan ook erg uit naar jullie reacties.
Groetjes!!