Dit is een pagina geoptimaliseerd voor mobiel gebruik die snel laadt, klik hier voor naar de originele pagina te gaan.

Reisgezellen gezocht

Status
Niet open voor verdere reacties.

leenie

New Member
Heb je ook reiskriebels tijdens de maand juli? Zin om ons te vergezellen (2 meiden van 25-27jaar), een tochtje door Europa te maken, bijvoorbeeld met de auto? Alles is nog mogelijk of te bespreken!

Enkele trefwoorden die ons wel aanspreken: Low budget, avontuur, cultuur, artistiek, tent, genieten...

Leeftijd tussen +/- 23-30!
Laat wat van je horen!
Tot snel!
 

dag Leenie

Heb je gisteren een e-mail gezonden
 
hey een voorstel met de auto rond europa

Hey ik ben 23 m van Antwerpen

Ik ben al een tijdje van plan om een toertje te doen rond Europa met de auto ik ga graag voor de ,natuur, cultuur, eventueel evenementen.

Maar alles is zeker bespreekbaar.

Ik heb een voorstel op een mogelijke route zonder details.

Graag wil ik die tour voltooien in 17 dagen bekijk de bijlagen a.u.b.

Dus langs Duitsland naar de mooie gebergte van Oostenrijk tot het zuiden
van Frankrijk en dan zo terug met gemiddeld 4 uur rijden per dag.

als jullie interesse hebben laat iets weten.
 
De bijlage vergeten

Hier kan je de bijlage bekijken met de route
 

Bijlagen

  • Route Plan.webp
    149.3 KB · Weergaven: 15
Laatst bewerkt:
Hey!

Ik ben wel geïnteresseerd! Ben 27 jaar en woon te Gent.

Al concretere plannen ondertussen?

Nog 1 vraagje: wat bedoelen jullie precies met artistiek? Wat moet ik me voorstellen dat jullie willen doen? Fototentoonstelling bezoeken ofzo?

Groetjes,

Inge
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Cookies zijn vereist om deze site te gebruiken. Je moet ze accepteren om de site te blijven gebruiken. Leer meer...