Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Reispartner(s) gezocht voor een reis van 1 week in september / oktober. Zou graag rondreizen door portugal of spanje of griekenland of evt.... . Daar de cultuur opsnuiven en af en toe relaxen.
Laat gerust iets weten ! ik zelf ben 22 M uit Oost-Vlaanderen.
Ik had gedacht om een stad of 2 / 3 te gaan bezoeken dwz eerst met het vliegtuig naar de eerste stad (bv lissabon / barcelona) dan hier een aantal dagen te blijven en dan per trein verder te reizen naar een andere stad. Ik had gedacht aan een duur van 7 tot 10 dagen, dat valt nog af te spreken he.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.