Reizen in West Afrika

Captain Africa

New Member
http://www.captain-africa.com
Captain Africa is een reisorganisatie gespecialiseerd in privé-reizen naar West Afrika, in het bijzonder naar Togo, Ghana, Burkina Faso en Mali. Uw gids is Paul Vancraeynest, een 43-jarige Belg die reeds 12 jaar woont in Lomé, de hoofdstad van Togo, en die dan ook een zeer grondige kennis heeft van de streek, de cultuur en de bevolking.

De reizen gebeuren in kleine groep, van 2 tot 8 personen.

Er wordt sterk gelet op het comfort van de reizigers. Er wordt zoveel mogelijk overnacht in goede hotels en voor de maaltijden wordt ernaar gestreefd een zo goed mogelijke kwaliteit te bieden.
Het is natuurlijk zo dat we in dit deel van de wereld niet kunnen rekenen op alle voorzieningen die we in het westen gewoon zijn en we moeten ons dan ook op sommige plaatsen tevreden stellen met wat minder comfort.

De reisdata worden vastgelegd in overleg met de klant.
 
Terug
Bovenaan