Erop uit eind oktober - begin november
Hoi Adrienne,
Wegens erg tijdrovende voorbereidingen voor een seminarie 2 weken terug, en een berg werk, wist ik nu pas deftig mij over vakantieplannen te buigen.
Ik heb verlof genomen van vrijdag 26 oktober - maandag 5 november. Tot 29 oktober ben ik in Denemarken op een seminarie. Maar daags erna kan ik direct mee afreizen voor een weekje naar ... ?
In de categorie 'exotische bestemmingen' zat ik zelf te denken aan een verdere afstand, à la Egypte (in 1999 bezocht, echt ongelooflijk land), Jordanië, Madagaskar, Tanzania, Kenia, zelfs het Caraïbengebied... grote droom is om ooit stroomopwaarts de Orinoco in Venezuela en/of Amazona in Brazilië meerdere stops te doen... (maar daar zal ik vast meer tijd voor uittrekken volgend jaar). Liefst een goede mix van verkennen / sightseeing en s'avonds eerder relaxen en opfrissen bij een gezond maal. Hoeft niet per sé 3 sterren, al is basiscomfort (een werkende douche en toilet en electriciteit) ook wel iets dat ik op prijs stel
Even kort over mezelf: ik ben een 28-jarige Vlaming werkzaam bij een internationale NGO in Brussel, zeer open en sociaal, meertalig (ik spreek 5 talen, hoop er nog andere te leren). Heb in Leuven geschiedenis gestudeerd, daarna Internationale betrekkingen & diplomatie in Antwerpen en Bologna.
Zo doe ik graag een beetje 'research' vooraf over de locaties die worden verkend, o.a. bijzonderheden, anekdotes, ontwikkeling van handelscontacten etc. Ik beschik over een rijbewijs B en internationaal paspoort, dus mobiliteit ter plaatse is geen probleem.
Desnoods kan ik proberen mijn vakantiedagen een stukje te herplannen zodat ik al op 24 oktober verlof heb... gelukkig is de CEO van mijn NGO een heel toffe peer
Laat ASAP iets terugweten -- ik ben echt van zin binnen 3 dagen te beslissen en dan 'niet omkijken, just go!'.
-Nico