Spontane reisgenoot september gezocht

Status
Niet open voor verdere reacties.

Jill apers

New Member
Hallo! Mijn naam is Jill Apers en ik ben achttien jaar oud. Ik ben vorig jaar afgestudeerd en momenteel ben ik aan het werk om centjes te sparen zodat ik in de maand september op reis kan.
Helaas heb ik nog steeds niemand gevonden om samen te gaan. De bestemming(en) vallen zeker te bespreken! Liefst heb ik iemand die sociaal ingesteld is en ook wel eens in het diepe durft te springen. (Liefst ook ongeveer dezelfde leeftijd)
Laat alvast iets weten!
 
Hey Jill,

Ik ben Sofian 19 jaar. Als ik geen tweede zit heb, kan ik weg in juli, augustus en september. Ik sta open voor alle bestemmingen maar een verre reis spreekt me enorm aan.
Als je interesse hebt, laat me iets weten.
 
Hoi Jill!

Ik ben Jarra 21 jaar, ik zoek namelijk ook een reisgenoot voor september!

Bestemming maakt me niet zoveel uit zolang ik er maar eventjes op uit kan!
Moest je interesse hebbe?
 
Hoi Jill,

Ik ben 18 jaar en heb dit jaar mijn diploma gehaald.
Ik zoek ook een reisgenoot voor ongeveer een maandje maar eigenlijk voor oktober, kun je dan ook en zoek je nog steeds iemand om mee te reizen?

Groetjess
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan