Dit is een pagina geoptimaliseerd voor mobiel gebruik die snel laadt, klik hier voor naar de originele pagina te gaan.

Vakantiemaatje gezocht eind juli tot half augustus

Status
Niet open voor verdere reacties.

Ingrid28

New Member
Hee hallo daar,

Ik (v 30jr) ben op zoek naar een vakantiemaatje om in de periode eind juli– half augustus rond te trekken in Europa en onderweg te kamperen.

Manier van reizen: Lonely Planet mee of ander reisboek en onderweg de route een beetje bepalen. Wat rijden, eens stoppen als er iets interessants te bezichtigen is, een paar dagen ter plaatse blijven en dan weer verder rijden...
Overnachtingen: vooral in de tent (mee de auto in), dan eens bed & breakfast, hostel... wat we maar tegenkomen...
Activiteiten: ontspanning, sport, natuur, avontuur ...
Richting: wat dacht je van Italië of iets verder naar Slovenië en Kroatië, of even Spanje en Portugal meepikken, maar andere suggesties zijn ook welkom!

Kortom, alles is mogelijk en genieten is de boodschap! Ik heb dit al vaker gedaan kan je zeggen dat deze "ongeplande" vakanties doorgaands de beste zijn!

Laat gerust een berichtje achter.

Groeten,
Ingrid
 
Laatst bewerkt door een moderator:
hoi ingrid

hallo daar, ben je nog op zoek naar een maatje. ik wil er ook op uit deze zomer, waarheen maakt niet veel uit, laat me graag verrassen door het ombekende en dat is zoals jij als zei meestal nog het leukste ook dus als je nog iemand zoekt laat het eens weten. alleen een probleempje ik kan maar tot begin augustus. grtjes en tot hoor p.
 
Hey

Hey Ingrid,

ik kan me wel vinden in jou vakantievoorstel. Ik heb op die manier al gereisd door Italië en Portugal. Mijn vaste reispartner heeft het dit jaar laten afweten en ik heb niet veel zin om alleen op reis te gaan. Portugal heb ik vorig jaar gedaan dus dit jaar liever eens iets anders. Italië, Spanje, Slovenië of Kroatië spreken me zeker aan. Ik kan verlof nemen van 28 juli tot 19 augustus. Komt dat overeen met de periode die jij in gedachten hebt? Laat maar iets weten.

Groeten,
Dirk
 
mail

Hey Ingrid,

blijkbaar is er iets misgelopen met het mailtje dat ik je stuurde. Ik heb het nog eens geprobeerd. Hopelijk komt ie nu wel goed aan!

Groeten,
Dirk
 
Hallo hallo

mijn naam is Bert (26 M) en ook op zoek naar een reismate voor deze zomer. (vakantie v half juli - half aug)

Ik ben een genieter en ontdek jaarlijks een deeltje van de wereld op mijn gemak.
Bestemming doet er niet echt toe. Ik hou van wat natuur en wat cultuur.
Ik ben sociaal - open-minded en immer vriendelijk. Stuur gerust een berichtje indien je dit ziet zitten.

Greetz Bert
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Cookies zijn vereist om deze site te gebruiken. Je moet ze accepteren om de site te blijven gebruiken. Leer meer...