vriendjes voor weekends!:-)

Status
Niet open voor verdere reacties.

katrien651

New Member
Haai,

zijn er hier mensen omgeving Antwerpen, sociaal van aard, die altijd in zijn voor een weekendje weg, dagtripje? awel ikke ook;-)
Ikzelf ben 27jaar, omg Mechelen, in bezit van viervoeter (gaat ook eens graag op weekend trouwens maar is niet noodzakelijk)
Ik hou het zowieso liefst low budget en heb voorkeur voor cultuur-natuur stuff! Of eventueel een citytripje...

Tot hoors!

Katrien
 
Mijn 4 voeter wilt ook mee... en ik ook ;) 26m, van tegen Brussel (Merchtem)
Ik hoor je nog wel
Grt,
Cesar
fa210838 (apendraaier) gmail.com
 
Hey, Mss ben ik wel geïnteresseerd :good: ... woon in Lier man-27jaar ... uitstapjes altijd fijn ;-).
Mss kunnen we een uitstapje naar de ardennen in elkaar flansen moesten er nog geïntereseerde zijn?

Ik zal je een privé berichtje sturen met persoonlijke gegevens.
 
Voor een weekendje weg met de wandelschoenen aan, mag je steeds iets laten weten. Woon op een boogscheut van Mechelen, dus iets concreet afspreken moet zeker wel eens lukken.
 
Hoi Katrien, Ik ben van Antwerpen, word dit jaar 27j en zie dat ook wel zitten. Een weekendje wandelen, fietsen of een citytripje lijkt me leuk, absoluut niks tegen honden, love them. Mss kunnen we met een groep iets doen. Let me know! Groetjes,
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan