Dit is een pagina geoptimaliseerd voor mobiel gebruik die snel laadt, klik hier voor naar de originele pagina te gaan.

Vrouwelijk reismaatje Sri Lanka (vanaf eind juli)

Status
Niet open voor verdere reacties.

DemiV

New Member
Hoihoi!

Mijn naam is Demi, 28 jaar en ik zoek een vrouwelijk reismaatje om vanaf de laatste week van juli ongeveer 2,5 tot 3 weken te backpacken door Sri Lanka.

In de eerste week van juli ga ik met mijn vriend 3,5 week naar Indonesië. Daarna wil ik zelf graag doorvliegen naar Sri Lanka.
Ik werk in het basisonderwijs dus ben afhankelijk van de schoolvakanties (regio Zuid).

Ikzelf heb wel al backpackervaring, maar heb nog nooit alleen gereisd. Ik vind het toch nog een beetje spannend om alleen te reizen en vind het daarnaast ook gezellig om samen te reizen.
Lijkt het je leuk om rond deze periode samen door Sri Lanka te reizen? Stuur gerust een berichtje!

Groetjesss
 
Hi Demi,
Wat leuk dat je gaat backpacken. Ik heb ook misschien wel interesse, ik kom zelf uit Sri Lanka en ben er al 1x eerder op vakantie geweest. Ik wil graag nog een keer gaan en iemand opzoeken daar maar heb nog verder nog nooit alleen gevlogen of gereisd. Ook ik vind het een beetje spannend om alleen te reizen. Mocht je het leuk vinden om verder te praten kun je mij zeker een berichtje sturen!
 
Hallo Demi,

Klinkt erg gaaf! Ik heb ook wel interesse. Ik ben een actieve en sportieve meid van 22 die graag sri lanka zou ondekken
 
Hoi Demi,
Ben je al voorzien in een reismaatje of nog niet? Ik heb wel interesse namelijk!
Groetjes, Maaike
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Cookies zijn vereist om deze site te gebruiken. Je moet ze accepteren om de site te blijven gebruiken. Leer meer...