Dit is een pagina geoptimaliseerd voor mobiel gebruik die snel laadt, klik hier voor naar de originele pagina te gaan.

Working Holiday visa Nieuw Zeeland - Oktober

Status
Niet open voor verdere reacties.
Wie voelt het kriebelen om er een paar maand tot een jaar tussen uit te gaan?

Met het visum 'Working Holliday' kan je tot een jaar werken en bijgevolg betaalbaar reizen in Australië, Canada en Nieuw Zeeland. Het is een visum dat je eenmalig en voor je 30ste kan/mag aanvragen. Een unieke kans dus! Ter plaatse vul je knelpuntberoepen uit (fruitpluk, horeca,...).

Met dit visum zou ik rond oktober willen vertrekken naar Nieuw Zeeland. Ik vertrek met het idee van een jaar te gaan, wil ik eerder naar huis komen dan is dat mogelijk door de wisselbare vliegtickets.

In het verleden heb ik eerder enkele maanden alleen naar Ghana en Costa Rica gereisd. Bij deze trip zou ik graag met iemand vertrekken om de eerste weken samen onze weg te zoeken aan de andere kant van de wereld.

Zelf zou ik deze trip met WEP doen, zij bieden ter plaatse ondersteuning moest dat nodig zijn. Daarnaast helpen ze jou de eerste twee dagen aan onderdak, bij het openen van een bankrekening, het contacteren van werkgevers, het vinden van slaapplaats, het reizen in Nieuw Zeeland, krijg je een sim kaart,...

Klikt het tussen ons, hebben we hetzelfde idee over reizen kunnen we zo lang we willen samen reizen/werken. En anders gaan we elke onze eigen kant op..

Als dit zoekertje je aan spreekt aarzel dan niet om mij te contacteren!
 
Dag Lowieze,

Zelf zit ik al een hele tijd te denken om hetzelfde te doen. Het is alleszins iets dag ik MOET doen voor het te laat is.

Zelf heb ik reeds al wat opzoekwerk verricht en ik ging ongeveer hetzelfde doen zoals jij.

Momenteel ben ik aan het solliciteren als host in het buitenland (ook door mijn studies in toerisme), maar indien ik tegen september niets heb ga ik sowieso vertrekken naar Australië.

Hoe concreet zijn de plannen al van jou? Is het zeker dat je vertrekt?

Groetjes
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Cookies zijn vereist om deze site te gebruiken. Je moet ze accepteren om de site te blijven gebruiken. Leer meer...