Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Myanmar is het doel .Man 67 zoekt vrouwelijk reisgezelschap.
Ik heb vanaf 25/9 vrij voor 4maanden, en Myanmar staat nog op mijn verlanglijst
Wat versta je onder comfortabel? Basis of luxe. Voor mij is propere kamer (liefst met toilet) voldoende.
Wandel jij graag? Trek je rond?
Groeten
Lut
Na 25/9 is voor mij geen probleem. Een schone kamer met toilet /douche is prima.Hoeft echt niet in een luxe omgeving.Wandelend rondtrekken in combinatie openbaar vervoer lijkt mij het beste. Hoe wil je verder contact? Er zijn natuurlijk van beide kanten nog veel vragen. Grtz Rik
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.