Reisgenoot Gezocht, voor alles in! Gebied: buiten US of west Europese landen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Arnoud3

New Member
Hallo,

ik ben Arnoud een 19-jarige jongeman die wel in is voor een avontuur.
Ik heb dan ook dit jaar een tussenjaar genomen om 3 maanden naar de VS gaan, maar helaas is dit door omstandigheden in het water gelopen.
Nu full-time werkend in een supermarkt, wachtend op het nieuwe schooljaar, begin ik het toch wel jammer te vinden dat ik er niet op uit ben geweest.

Dus om zo geen spijt te hebben van dit jaar wil ik toch nog een mooie, avontuurlijke reis maken. Het maakt mij niet uit waar, ik sta open voor alles.
Plan is wel om er 1.5-2.5 maand er op uit te zijn, met vertrek ergens in maart- begin april.

Maja, om dit in m'n eentje te doen is natuurlijk ook niet leuk, daarom zoek ik een leeftijdsgenoot(e) die wel zin heeft in een avontuur.

Backpacken in Azië, oost-Europa of zuid-Amerika, een brommertje kopen ergens in Nepal en een epic roadtrip naar Vietnam? Ik sta voor alles open!

Groeten

Arnoud
 
Laatst bewerkt:
Ps.

Het moet een low budget vakantie worden, en als er genoeg geïnteresseerde zijn zou het ook leuk zijn om met een kleine groep te gaan!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan