Reisgenote (v) gezocht, voor Sardinië eind maart

Status
Niet open voor verdere reacties.

Joyce89

New Member
Hoi allemaal, ik ben Joyce, ik ben 33 jaar en ik kom uit Venlo. Ik wil de laatste week van maart naar Sardinië, daar wil ik met een huurauto het eiland rondgaan, mooie plekken bezoeken, door de dorpjes slenteren, wandelingen maken in de natuur. Dus lekker op pad gaan en dat afwisselen met af en toe een terrasje pakken of misschien een dagdeel zwemmen.
Er gaan rechtstreekse vluchten vanuit Weeze.

Is er iemand die het leuk vindt om mee te gaan?
 
Dag Joyce,
Heb je al iets vastgelegd? Ik zou ook graag binnenkort die kant op gaan.
Ben wel (M), 45 jaar en uit België :sneaky: (niemand is perfect) :)
 
Hoi Tom,
Ja ik heb al wat vastgelegd maar het is een andere bestemming geworden😁 Ik vond Sardinië wat te koud nog in maart, dus het is Cyprus geworden.
Spreekt dat je ook aan?
 
Hey Joyce,
Cyprus klinkt als muziek in de oren! Inderdaad wel wat warmer
Als je nog niemand hebt gevonden wil ik me vrijwillig opgeven haha.
Ik hoor het wel.
Groetjes donnie
 
Hoi Joyce, jouw oproep spreekt me heel erg aan. Ik ben 38j en woon in Bocholt, Belgisch Limburg. Maart is nog iets te koud voor me 😃 misschien vind je het ook leuk om een later tijdstip te gaan, eind april bijvoorbeeld of...?
 
Hoi iedereen!
Zijn jullie nog op zoek naar een reisgenoot?
Ik ben Isabelle, 31 jaar en onlangs onverwacht gestopt met mijn job, waardoor ik nu enkele weekjes vrij ben, en zin had om impulsief naar de zon te trekken :-)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan