Hoi Stéphanie,
Tijdens het lezen van jou berichtje merkte ik al meteen dat wij enkele raakvlakken hebben. Ik ben Wim, een 31-jarige, single loodgieter uit de Kempen en ga ook heel graag op reis.
Graag ga ik ook naar de zon en ben niet vies van cultuur, lekker eten en drinken en durf zelfs wat avontuur aangaan.
Het is de eerste keer dat ik een reisgenoot zoek, omdat vele van mijn vrienden niet dezelfde vakantiedagen delen of andere interesses hebben qua bestemming.
Het enige obstakel dat ik momenteel zie, is de periode om op vakantie te gaan. Ik had graag een reis gedaan tussen OHH en Pinksteren, omdat dit een hoop scheelt in kostprijs,
en ook tijdens deze periode kan ik mijn vakantiedagen het beste benutten.
In de zomervakantie heb ik 3 weken bouwverlof, dit zou me eventueel ook passen, maar zocht toch eerder een buddy om eind mei op vakantie te gaan.
Om niet op de feiten voorop te lopen zou ik graag toch wat meer over je te weten komen, om te zien of we een bepaalde klik hebben. Het is wel belangrijk om goed overeen te komen natuurlijk
Ook van jou kant moet er natuurlijk interesse zijn om met mij als travelbuddy op stap te gaan, daarin ben je zelf ook vrij om te kiezen.
Bij deze heb ik dus al een korte beschrijving gegeven over wie ik ben en hoe ik mijn vakantie graag doorbreng.
Mijn mailadres is
wim_embrechts@telenet.be dus je mag me gerust een mailtje sturen als je interesse hebt om beter kennis te maken.
Hopelijk kunnen we elkaar ergens vinden en gaan we ongetwijfeld een onvergetelijke reis tegemoet.
Maar dat zullen we nog wel zien dan
Mvg,
Wim