rondreis canada

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Heeft iemand tips of informatie om een begeleide rondreis te maken in canada?
Welke organisatie of touroperator ?

Grtz
 
Om zo maar even wat op te noemen.
Kijk op deze sites ééns rond.

http://www.jatair.be
http://www.vtb-reizen.be
http://www.hoboreizen.be
http://www.andersdananders.be
http://www.scalatravel.be
http://www.kuoni.be

Jetair is wel altijd met grote groepen... Maar meestal wel goeie prijzen. :smile:

Het westen is verruit het mooiste, ik ben daar 2 jaar geleden geweest met jetair.
Ik heb ook het oosten gedaan, maar dat zijn allemaal steden daar. (niet zo mooi)
In het westen heb je mooie natuur. De Rocky Mountens en alle mooie Lakes. :good:
Ik ga dit jaar terug denk ik. :cool: Enkel naar het westen dan. :biggrin:
 
Mijn voorkeur ging sowieso al uit naar het westen.
Ik ben eens gaan kijken op voornoemde sites en het aanbod van hoboreizen bevalt me wel, ook wat prijs betreft. Alleen in hun programma ontbreekt de inside passage. Heb jij die al gedaan en is dat nu werkelijk de moeite of geeft dit geen meerwaarde aan het programma.
Kuoni travel spreekt mij niet zo aan omdat de groepen nogal groot kunnen uitvallen. Ik heb het liever een beetje beperkter.
Ik ben vorig jaar met explorator (www.omnitravel.be) naar nieuw-zeeland geweest en zij bieden ook een interessante reis aan naar canada dit jaar. Wel niet echt goedkoop omdat ik opteer voor een singlekamer.
 
De reis van Hobo reizen ga ik waarschijnlijk dit jaar ook doen.
Ziet er mij een interessante reis uit omdat je ook langs Yellowstone NP komt en dan verder door de rocky's langs al die mooie meren. :cool:
Ja, de inside passage is meestal een aparte reis samen met een stukje Alaska omdat daar toch ook wel wat te zien is.
Ik zou ook nog graag eens Newfoundland zien en de Inside passage & Alaska, maar Canada is zo groot...

Wat een toeval, ik ben vorig jaar ook naar Nieuw-Zeeland geweest. Maar met Aussie Tours.
Inderdaad van de single room toeslag profiteren ze...
 
Ik denk dat je zeker www.joker.be niet mag vergeten. Zij doen ook rondreizen in Canada. 1 in het westen, 1 in het oosten en dan nog eentje op new foundland.

Ik heb vorig jaar die van het oosten gedaan en is supergoed meegevallen.

volgend jaar ga ik waarschijnlijk die van het Westen doen (ofwel alleen als ik iemand vind die meewilt ;) )

Hopelijk helpt het je wat vooruit en maakt het de keuze niet nog moeilijker ;)
 
Reis naar Canada

Er zijn heel wat specialisten Touroperators die Canada aanbieden.
Jetair is specialist op andere bestemmingen, vooral in Europa en de kennis van Canada is zeer beperkt.
Hobo hefet het al helemaal verkeerd begrepen, zie maar in hun reisaanbod. Welke idioot biedt een reis naar Canada aan waar je gaat vliegen via Amerika. Je hoeft helemaal niet naar Amerika te vliegen, via London, Frankfurt, Zurich of vanuit Parijs heb je dagelijks een ruim aanbod rechtstreeks naar Canada zonder door de vreselijke customs in de US te moeten passeren.

Bovendien lees ik dat iemand hier in Oost-Canada alleen steden gevonden heeft, hoog tijd om terug te keren dan, Oost-Canada is prachtig en de natuur adembenemend. Net als het Westen, maar beiden zijn totaal verschillend.

Go to Canada, een TO specialist uit Gembloux heeft het allemaal zelf meegemaakt voor ze het in de brochure plaatsen. Net als Travel Worldwide, Wings & Wheels, USA Travel Consultants, Azura en Continents Insolites.
Aan alle mensen die Canada op het verlanglijstje hebben staan zou ik zeggen, neem al deze brochures in huis, haal hetgene wat het beste bij je past eruit en contacteer één van deze partijen.
Verder zijn de beste websites met de meeste correcte informatie te vinden in Nederland, dat zijn pas de echte Canada reizigers. Ga een kijkje nemen op de volgende Vakantiebeurs in Utrecht, begin Januari en de hele Canadese wereld gaat voor u open.
Prettige reis
Antilope.
 
Dit bericht is van 2 februari 2008
Gelieve niet te reageren op berichten die ouder zijn 1 jaar !
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan