Rondreizen na de studie - Na-Zomer/Herst 2008

Status
Niet open voor verdere reacties.

nickpma

New Member
Hey mensen,

Ik heb al een tijdje het idee om na de studie en dan ook het liefst na de zomervakantie, dus ergens sept/okt/nov 2008 heerlijk te gaan reizen voordat ik ga beginnen met het echte werken.

Eigenlijk begin ik daar ook steeds enthousiaster over te worden, ben lekker reisbladen aan het lezen en in mijn hoofd wat ideeen aan het uitdenken.

Nu zal ik vast niet de enige zijn die dit van plan is, dus vroeg ik me af of meer mensen dit willen doen. Gewoon goeie schoenen aan en een rugzakje op de rug en dan lekker weg en zien waar je terecht komt.

Het budget is niet heel erg ruim, maar het lijkt me bijvoorbeeld wel leuk om zo nu en dan bij wat lokale bewoners te slapen of natuurlijk in een jeugdherberg of goedkoop hotelletje.
Een idee zou bijvoorbeeld kunnen zijn om van Valencia naar Porto te gaan via de kust en af en toe wat binnenland, deels per voet, per bus/ov en soms eens een auto huren.

De trip moet trouwens rond de 1 of 2 maanden duren, maar niks staat vast.

Mocht iemand dit ook wat lijken, je mag me mailen/msnen op [email protected]

Groeten Nick
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan