Thailand, Cambodja, Laos en Maleisië

Status
Niet open voor verdere reacties.

Daank93

New Member
Hey Allemaal,

Mijn naam is Daan, 29 jaar & kom uit Brabant.

Al lange tijd heb ik het idee om te gaan backpacken & nu dan ook de stap genomen om dit te gaan doen.

Vanaf oktober mijn huidige baan opgezegd om niet gebonden te zijn aan de tijd, maar het plan is om ongeveer 6 maanden te gaan backpacken door Thailand, Cambodja, Laos en Maleisië. De precieze reis staat nog niet vast, dus sta nog open voor veranderingen!

Mij lijkt het heel fijn om de reis te starten met een reismaatje, omdat het voor mij ook de eerste keer gaat zijn om zo’n lange reis in mijn eentje te gaan maken. Vandaar ook deze oproep. Mocht iemand het leuk vinden om (een deel) van de reis samen te doen of gewoon even te praten over je plannen, stuur me vooral een berichtje!

Groetjes Daan
 
Ik kan niet zo lang weg helaas..! Ik kan wel als tip geven als je op Bangkok vliegt zoals veel mensen, om naar het Here Hostel te gaan. Binnen no-time leer je zo veel andere Nederlanders daar die ook alleen van start gaan. Bijna dat hele hostel zit er vol mee haha. In het geval je niemand mocht vinden zou dat zeker weten mijn tip zijn.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan