Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Vrouwelijke reisgenote gezocht voor Krakau en Auschwitz laatste week september
Getrouwd, 38 jaar en kom uit Brabant. Gek op reizen. Verder staat nog o.a. het Noorderlicht, Peru en Mongolië op mijn lijstje. Leeftijd is niet van belang.
Hi Flor, bedankt voor jouw reactie! Ik heb inmiddels alleen geboekt van 23-09 tm 26-09 via TUI en ik vlieg va Amsterdam. Ik heb ook via Tui losse excursies geboekt en ga inderdaad ook naar Auschwitz. Mocht je meer willen weten en (gedeeltelijk) dezelfde reis willen boeken dan hoor ik dat graag. Groetjes.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.